Home / مهبانگ / مهبانگ در اندیشه / مهبانگ در اندیشه 22

مهبانگ در اندیشه 22

شبه‌علم این روزها صورت جدیدی به خود گرفته است و توانسته در تمامی علوم جای پای بسیار بزرگی را در میان جوامع بشری باز کند.
بیست‌ودومین برنامه‌ی “مِهبانگ” در شبکه جهانی اندیشه به بررسی عوامل رشد و چگونگی نفوذ این پدیده‌ی نوپا در جوامع امروزی می‌پردازد.

سرفصل‌ها:
– حوزه فکری انسانی
– اَشکال باورمندی
– تجزیه و تحلیل ذهن در مواجه با پدیده‌ها
– پرسش‌گری و انواع پرسش

 

3 comments

 1. در خصوص ادعای شما در رابطه با افزایش آمار امامزادگان کشور با اشاره به تکراری بودن این موضوع و عدم آشنایی شما با سوابق و مباحث تاریخی باید خاطر نشان کنم: اولاً در قبل از انقلاب اسلامی آماری دقیق و مستند در رابطه با تعداد بقاع متبرکه و امامزادگان عظیم الشأن وجود نداشته و این سازمان اوقاف و امور خیریه براساس وظایف سازمانی و ملاک ها و معیارهای تاریخی و اسناد و مدارک و شیاع محلی و … اقدام به شناسایی دقیق و ثبت آمار امامزادگان و بقاع متبرکه در سامانه جامع بانک اطلاعات سازمان اوقاف نموده و در همین راستا نیز با لطف و عنایت الهی بقاع متبرکه را به لحاظ عمرانی و فرهنگی به قطب های زیارتی و دینی و کانون های قرآنی و محلی برای آرامش معنوی مردم تبدیل نموده است .
  متأسفانه این نوع اظهارات در رابطه با افزایش آمار امامزادگان همسو با تبلیغات منفی و سوء رسانه های بیگانه و معارض با انقلاب اسلامی بوده که بیان آن از زبان شما جای تاسف دارد.

 2. نمی دانم آیا علم پزشکی آنقدر پیشرفت کرده است که بتواند از خون دل آدمی عکس بگیرد؟ امام نگفت كه «مزار شهدا؛ امامزاده های عشقند»؛ پس چرا امام زاده های ما صحن و سرا ندارند؟

 3. مگر امامزاده همان عرب زاده نیست؟
  گرامی داشت عربزادگان به چه کار من ایرانی می اید؟

  مگر آنها نوه ونتیجه متجاوزان عرب به سر زمین ایران نیستند؟

  این عربزادگان چه کار مثبتی برای من ایرانی کردند وچه تاجی بر سر پدران ومادران من زدند؟

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top